BIO Nasiona Konopi - łuskane 150g

Nowy produkt

22,00 zł

 • Kupując więcej oszczędzasz !!!
 • Kup min. Cena Oszczędzasz
  2 szt. 20,68 zł Do 2,64 zł
  3 szt. 19,80 zł Do 6,60 zł
  4 szt. 18,92 zł Do 12,32 zł

  BIO Nasiona Konopi Łuskane - waga: 150 g

  Nasiona Konopi Łuskane pochodzą z upraw organicznych, z zatwierdzonych odmian konopi siewnych, nie zawierających psychoaktywnej substancji THC. Bogate w białka oraz wszystkie 23 rodzaje aminokwasów występujących w przyrodzie, w tym 8 podstawowych, najważniejszych dla zbilansowanej diety. To naturalne źródło: witamin (A, B1, B2, B3, B6, B9, C, D i E), przeciwutleniaczy, wapnia, magnezu, potasu, fosforu, żelaza i innych substancji biologicznie czynnych.

  Zawierają rzadko spotykany w produktach spożywczych idealny stosunek (1:3) nienasyconych kwasów tłuszczowych omega 3 i omega 6 oraz kwasy omega 9. Właściwości odżywcze w nich zawarte wspierają aktywność mózgu, pobudzają rozwój i regenerację narządów wewnętrznych, obniżają poziom cholesterolu, mają działanie przeciwzapalne i detoksykujące. Wspierają system immunologiczny. Kompleksowo odżywiają ciało i umysł.

  Nasiona konopi to bardzo ważny składnik spożywczy, który wykorzystujemy w licznych kuracjach wspomagających leczenie w przypadku chorób skóry, nowotworów, chorób układu nerwowego, chorób układu pokarmowego i innych. To również fantastyczne urozmaicenie dań ciepłych i zimnych.

  Nasiona konopi polecamy osobom narażonym na stres oraz wykonującym regularny i obciążający wysiłek fizyczny lub psychiczny. Spożywanie nasion konopi zmniejsza ból mięśni i tak zwane zakwasy (dzięki redukcji metabolitów kwasu mlekowego). Nasiona konopi zawierają łatwo przyswajalne białka, takie jak albumina i edestyna.


  Średnia wartość odżywcza w 100g:
  • Energia 592 kcal / 2452 kJ
  • Tłuszcz 44 g – w tym:
   - nasycone kwasy: 5 g
   - nienasycone kwasy tłuszczowe: 39 g (omega 3 - 28 g, omega 6 - 9 g, omega 9 - 2 g)
  • Węglowodany: 12g (w tym 1 g cukru)
  • Błonnik: 5 g
  • Białko: 33 g
  • Sól: 0 g

  PRODUKT BEZGLUTENOWY

  Uwaga: Wygląd nasion może się trochę różnić w poszczególnych partiach produkcyjnych ze względu na przetwarzanie różnych odmian konopi (niektóre nasiona są mniejsze). Nasiona mogą zawierać szczątkowo pełne ziarna ze względu na delikatny proces ich oczyszczania, mający na celu zachowanie ważnych składników odżywczych.

  Przechowywanie: Nie wystawiać na słońce. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze do 20 º C. Dokładnie zamykać.

  Producent: Zelená Země s.r.o

  Kraj pochodzenia: Czechy


  Nie wystawiać na słońce. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze do 20 º C, dokładnie zamykać.

  Comments

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  30 Inne produkty w tej samej kategorii:

  Główna