Polityka prywatności

Szanujemy Twoje prawa i działamy w zgodzie z ustawą o ochronie danych osobowych. Zobowiązujemy się do zachowania bezpieczeństwa i poufności pozyskanych danych osobowych. Wszyscy nasi pracownicy zostali odpowiednio przeszkoleni w zakresie przetwarzania danych osobowych.
Każdy klient naszego sklepu ma możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chce korzystać z naszych usług i udostępniać informacje o sobie. Jeżeli nie życzysz sobie pozostawienia swoich danych osobowych to masz prawo do ich usunięcia lub nie korzystania z naszego serwisu.
Żadnych danych nie udostępniamy osobom trzecim. Nie przechowujemy również danych poufnych takich, jak numery Twoich kart kredytowych czy danych dostępu do Twojego konta bankowego.

Zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. masz prawo poprawiania, uzupełniania, uaktualnienia, sprostowania oraz żądania usunięcia swoich danych osobowych. W tym celu korzystaj z właściwych zakładek w serwisu internetowego, prześlij e–mail pod adres: kontakt@konopnekuracje.pl lub zadzwoń pod nasz numer: +48606507347 (odbieramy telefon w godzinach od 10:00 do 18:00 od wtorku do czwartku).

Wszelkie pytania dotyczące naszej Polityki Prywatności prosimy kierować na adres:
KonopneKuracje.pl,
ul. Chałubińskiego 3/9,
02-004 Warszawa

lub na adres e-mail:
kontakt@konopnekuracje.pl

Polityka prywatności sklepu Konopne Kuracje dotyczy wszystkich naszych oferowanych produktów.

 1. Podczas procesy rejestracji w sklepie internetowym zbieramy następujące dane, które klient podaje dobrowolnie:
  • imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer identyfikacji podatkowej (NIP)(opcjonalnie), adres e-mail, telefon kontaktowy.
  • login oraz hasło zabezpieczające konto Klienta w Sklepie Internetowym. Uwaga! Login i hasło powinny być strzeżone przez Klienta przed wykorzystaniem przez osoby nieuprawnione.
 2. Podczas wizyty Klienta na stronie Sklepu Internetowego automatycznie zbierane są dane adresu IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego. Dane te mogą być zbierane przez pliki „cookies” („ciasteczka”), system „Google Analytics”.
 3. Sklep Internetowy zbiera również dane Klientów, takie jak adres e-mail, dane adresu IP, którzy kontaktują się za pomocą strony internetowej Sklepu Internetowego.
 4. Wykorzystywanie danych przez Sklep internetowy:
  • Wraz z akceptacją Regulaminu Sklepu Klient wyraża zgodę, aby Sklep przetwarzał jego dane osobowe zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002r., nr 101, poz. 926 ze zm.), niezbędne dla procesu realizacji umowy, celów marketingowych jak również celów określonych w Regulaminie.
  • Sklep, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. 1997 nr 133 po. 833) o ochronie danych osobowych informuje, że dane osobowe Klientów są przechowywane w zbiorze danych firmy VOYK Anna Wojkiewicz, KonopneKuracje.pl, ul. Chałubińskiego 9/3, 02-004 Warszawa, NIP 7861454887, REGON 141611326.
  • Podane dane osobowe Klienta będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U Nr 101 poz. 926 z późn. zmianami) przez Sklep tj. KonopneKuracje.pl, ul. Chałubińskiego 9/3, 02-004 Warszawa, NIP 7861454887, REGON 141611326.
  • Podane dane osobowe Klienta będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U Nr 101 poz. 926 z późn. zmianami) przez Sklep tj. KonopneKuracje.pl, ul. Chałubińskiego 9/3, 02-004 Warszawa, NIP 7861454887, REGON 141611326.
  • Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, nasz sklep, który jest Administratorem danych osobowych przetwarza dane osobowe, w celach:
   • doprowadzenia do zawarcia i realizacji umów,
   • dochodzenia wymagalnych roszczeń powstałych w związku z realizacją w/w umów,
   • w celach marketingowych oraz
   • w przypadku gdy jest to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Administratora oraz odbiorców danych.
  • Dane zbierane podczas transakcji zakupu online są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji płatności za złożone zamówienie.
  • Dane Klienta udostępniane są innym podmiotom, takim jak firmy kurierskie, operatorom płatności w celu realizacji zamówienia.
  • Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań Klientów na stronie Sklepu Internetowego, zbierania danych demograficznych o Klientach, do personalizacji zawartości stron Sklepu Internetowego.
 5. Klient, który założył konto w Sklepie Internetowym, może w dowolnym czasie złożyć wniosek do Sklepu Internetowego o jego usunięcie. Usunięcie konta jest nieodwracalne i oznacza usunięcie wszelkich danych Klienta. Odtworzenie takiego konta nie będzie możliwe.