Zdrowie bez ograniczeń. Jak nie chorować i bić rekordy długowieczności

Nowy produkt

39,90 zł

 • Kupując więcej oszczędzasz !!!
 • Kup min. Cena Oszczędzasz
  2 szt. 37,51 zł Do 4,79 zł
  3 szt. 35,91 zł Do 11,97 zł
  4 szt. 34,31 zł Do 22,34 zł

  Autor: Grażyna Kuczek
  Ilość stron: 258
  Format: 16,3 x 23,2 cm
  Oprawa: miękka ze skrzydełkami

  Zdrowie bez ograniczeń to niezwykle inspirujący i bardzo praktyczny poradnik napisany w oparciu o najnowsze badania naukowe z zakresu medycyny stylu życia, profilaktyki oraz terapii chorób cywilizacyjnych, takich jak cukrzyca, miażdżyca, choroba wieńcowa, nadciśnienie i inne.

  Książka jest bogata w praktyczne rady ułatwiające zastosowanie przedstawionych zasad przez każdego. Pokazuje, jak żyją i co jedzą rekordziści długowieczności. Co niezwykle cenne, książka zawiera jadłospis wraz z przepisami skomponowanymi w oparciu o pełnowartościowe produkty, przygotowany zgodnie z zaleceniami najnowszej piramidy żywieniowej opracowanej przez naukowców z Katedry Żywienia Człowieka Uniwersytetu Medycznego Loma Linda w Kalifornii.

  Książka pokazuje też, jak bezpiecznie przeprowadzić post zdrowotny. Potwierdzeniem wartości i skuteczności opisanych w publikacji zasad są historie osób, które doświadczyły poprawy zdrowia, o jakiej nawet nie marzyły.

  Nota o autorze:
  Grażyna Kuczek ukończyła Akademię Medyczną w Poznaniu na Wydziale Lekarskim, a po stażu podyplomowym w Polsce, odbyła staż i szereg szkoleń z zakresu medycyny prewencyjnej, zdrowego stylu życia i terapii żywieniem w Stanach Zjednoczonych w Wildwood Lifestyle Center & Hospital, Mercy Valley Farm, Eden Valley Lifestyle Center oraz w Kanadzie w Silver Hills, jest absolwentką amerykańskiego Uchee Pines Institute z tytułem Lifestyle Counselor; jest koordynatorem i lekarzem prowadzącym Program Odnowy Zdrowotnej NEWSTART w Polsce, jest autorką książek i wielu artykułów na temat zdrowia; prelegentką i konsultantką medycyny naturalnej i zapobiegawczej w zakresie chorób cywilizacyjnych; wygłosiła wiele wykładów w Polsce, Australii i USA; jest redaktorem naczelnym pisma poświęconego inspiracjom zdrowotnym „Zdrowie z wyboru”, prowadzi własną praktykę lekarską, a także pracuje jako wykładowca w Instytucie Promocji Zdrowia WSTH; ukończyła kurs fitoterapii, kurs trenerski oraz Szkołę Coachów Prosperity, jest certyfikowanym International Prosperity Coachem; obecnie zawodowo jest związana z Fundacją Źródła Życia; kocha życie poza miastem i dalekie podróże; jest zamężna, ma syna.

  Komentarze na Facebooku

  Napisz opinię

  Zdrowie bez ograniczeń. Jak nie chorować i bić rekordy długowieczności

  Zdrowie bez ograniczeń. Jak nie chorować i bić rekordy długowieczności

  "Zdrowie bez ograniczeń. Jak nie chorować i bić rekordy długowieczności." lek.med. Grażyna Kuczek

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  7 Inne produkty w tej samej kategorii:

  Książki