O NAS

KonopneKuracje.pl

Firma założona przez osoby działające na rzecz poszerzania świadomości społecznej na poziomie zdrowego stylu życia, odżywiania, dostępu do naturalnych i bezpiecznych metod wspomagania leczenia. Naszą pasją i celem jest pomaganie innym. Mamy to szczęście, że udało nam się znaleźć pole do działania, które ma realne przełożenie na jakość ludzkiego życia. Naszą największą satysfakcją jest powracający do zdrowia człowiek, który przejmuje kontrolę nad swoim życiem poprzez zdrową relację ze swoim ciałem. Każdego dnia z radością odkrywamy moc zawartą w konopiach i innych naturalnych produktach, gdyż nasi klienci dzielą się z nami efektami kuracji . Nabierają sił, zaczynają odzyskiwać swoje cenne zdrowie, zaczynają poznawać swoje organizmy i to jak wpływa na nie to co jedzą oraz to jak żyją.

  • Pierwsze takie miejsce w Warszawie!

Cenna wiedza konopna

Ta strona to nie tylko sklep, ale miejsce do dzielenia się efektami kuracji oraz wiedzą na temat mało wciąż w Polsce znanej siły konopi wspomagającej leczenie wielu chorób. To źródło rzetelnych informacji o holistycznym podejściu do procesu uzdrawiania ciała na bardzo wielu poziomach, które są ze sobą nierozerwalnie związane.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami. Wszelkie informacje znajdziecie w dziale: KONTAKT

Nasze Credo

Wierzymy, że wszyscy ludzie połączeni są siecią relacji, a wiedza, doświadczenie każdej i każdego z nas może pomóc innym. Dzielmy się tym, co mamy najlepszego i zmieniajmy świat na lepsze.

Zespół KonopnychKuracji.pl