CBG (1,8%) konopna herbata 30g, BIO

Nowy produkt

34,99 zł

 • Kupując więcej oszczędzasz !!!
 • Kup min. Cena Oszczędzasz
  2 szt. 32,89 zł Do 4,20 zł
  3 szt. 31,49 zł Do 10,50 zł
  4 szt. 30,09 zł Do 19,59 zł

  Jest to francuska odmiana Santica , znana z zawartości CBG - kannabigerol i prawie bez THC . Konopie CBG były uprawiane i zbierane w Czechach z miłością w rolnictwie ekologicznym. Jest to produkt rolnictwa ekologocznego i spełnia wymogi najwyżych standardów jakości.

  Harmonizuje wszystkie podstawowe procesy w ciele i wspiera jego naturalną odporność. Ma relaksujący efekt. Herbata ma korzystny wpływ na serce, mięśnie i stawy i pozytywnie wpływa na poziom cholesterolu i glukozy we krwi. Dzięki herbacie możesz cieszyć się dobrym snem i poprawić trawienie. Nie ma działania odurzającego.


  Przygotowanie:
  Dodaj jedną łyżkę stołową do 250 ml gorącej, już nie gotującej się wody i pozostaw na 3-5 minut. Najlepiej pić przez 1 godzinę przed pójściem spać. 

  Zalecamy naszym klientom dodanie do zaparzonego naparu z liści odrobiny tłuszczu (trochę mleka kokosowego, krowiego, oleju, masła), ponieważ kannabinoidy rozpuszczają się w tłuszczu i są lepiej przyswajalne dla naszego organizmu.

  Co to jest CBG i jak działa?

  CBG czyli kannabigerol, to substancja nie wykazująca działania psychoaktywnego. Pełni ona  wyjątkową rolę w tworzeniu innych kanabinoidów. CBG można szybko przekształcić w inne kannabinoidy przez enzymy obecne w konopiach, co często tłumaczy jego niskie stężenie.


  Dotychczasowe badania nad CBG wskazują na jego dziłanie:

  • przeciwbakteryjne,
  • przeciwzapalne,
  • redukujące stany zapalne jelit, wspomagające u pacjentów z zaburzeniami trawienia,
  • ułatwiające zasypianie,
  • łagodzące objawy lękowe i stany depresyjne, 
  • rozluźniające i uspokajające.

  Wg badań dr Bonni Goldstein z Canna Center CBG wpływa na działanie związku chemicznego w mózgu zwanego GABA (Kwas γ-aminomasłowy), który ma szereg właściwości wpływających na układ nerwowy. 

  Komentarze na Facebooku

  Napisz opinię

  CBG (1,8%) konopna herbata 30g, BIO

  CBG (1,8%) konopna herbata 30g, BIO

  Herbata konopiana CBG o jakości organicznej to mieszanka liści konopi i kwiatów. Zawiera  CBG - 1,8%. Doskonała na dobry sen, lepsze trawienie. Ma działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i uspokajające system nerwowy. Herbata ma korzystny wpływ na serce, mięśnie i stawy,  pozytywnie wpływa na poziom cholesterolu i glukozy we krwi. 

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  30 Inne produkty w tej samej kategorii:

  Główna